Otomotiv yenilikleri alanında farklı bir şeyle karşılaştım ve bu fikir dünya çapında büyümeye devam ediyor. Dahili GPS’li bir araba Dikiz Aynası mı? Ne harika bir düşünce! Akıllı Ayna, dikiz aynanızı hepsi bir arada ayna, GPS navigasyon ve eller serbest cep telefonuyla değiştirir. Ayna, vantuz, montaj braketleri ve tellerle uğraşmadan çalışır.

Akıllı ayna, sizinle konuşacak ve sokak adlarını ve adım adım yol tariflerini bildirecek iyi adım adım yol tarifleri sunar. ABD ve Kuzey Amerika’nın yerleşik haritaları vardır. GPS, dokunmatik ekran etkindir. Bu son derece havalı sürüş aygıtı oldukça yüksek bir maliyetle geliyor, ancak tüm özellikler gözünüzün önündeyken buna değer olabilir.

GPS yazılımı Navigon’a aittir, bu nedenle Mezitli Escort üründe oldukça saygın bir navigasyon cihazı üreticisi bilgi birikimine sahipsiniz. Diğer Navigon birimleri ve çoğu navigasyon cihazı gibi, kolay giriş için bir dokunmatik ekran vardır. Ayrıca haritalar ve ilgi noktası verileri için bir SD kart içerir.

GPS özelliği ile birlikte, bu ünitenin size haber vereceği hız limitleri gelir. Bu kullanışlıdır, çünkü bazı hız limiti işaretleri onları göremeyeceğiniz yerlerde yeterince gizlenebilir.

Smart Mirror ayrıca Bluetooth eller serbest hücresel bağlantı ile birlikte gelir. Arabadayken eller serbest cihazların kullanılmasını gerektiren daha fazla yasa ve yasa olduğundan bu iyidir. Bazı insanlar rahatsız edici olabilen mavi diş kulaklıkları kullanır, bu nedenle bu, otomobil için kullanışlı bir özelliktir. Arama geçmişi günlüğü ekranında bir gelen arayan kimliği ekranı vardır ve arama yanıtını manuel veya otomatik olarak ayarlarsınız.

Smart Mirror ile iki kamera girişi vardır. Biri, plaka çerçevesi olarak kurulan bir geri görüş kamerası ünitesidir. Bu, arkanızda ne olduğunu gerçekten görmek ve yüksek arka uç tarafından oluşturulan kör noktayı görüntüleyebilmek için kullanışlıdır. Diğer giriş, park etmenize yardımcı olmak veya çocukların saklanabileceği ek bir izleme noktası sağlamak için kullanılabilir. Bu, sistemin isteğe bağlı bir özelliğidir.

Smart Mirror, ekli GPS antenli Ayna, Ön cam montaj braketi, Mikrofon, Harici GPS anteni (çoğu kurulum için gerekli değildir) ve Güç Kaynağını içeren kit formunda gelir. Birimde Dikiz aynası, Tam işlevli GPS navigasyon sistemi, Bluetooth özellikli telefon özelliği, Geri görüş kamerası girişi (ayrı satılır), Entegre hoparlör ve 48 bitişik eyalet, Alaska, Hawaii, Porto Riko, Virgin Adaları Haritası bulunur ve tüm Kanada eyaletleri.

Profesyonel bir kurulumcu tarafından kurulum için ön ödeme yapabilirsiniz. Bu, eski aynanızın çıkarılmasını, SmartMirror’ın takılmasını ve arabanızın elektrik sistemine kablo bağlantısını içerir. Profesyonel yükleyici, sistemi deneyecek ve GPS uyduları ve Blue Tooth cihazınızla senkronize olacaktır.